|


|


|

YAŞASIN CUMHURİYET

YAŞASIN CUMHURİYET

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENLERİ BUGÜN İSKELE MEYDANINDA HALKIMIZIN YOĞUN KATILIMI İLE COŞKULU BİR ŞEKİLDE KUTLANDI.

 
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 95. Yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen geçit törenini izleyen İl Protokolü ve Sinop halkı; geçide katılan askerlerimizi, Emniyet mensuplarımızı, Gazilerimizi, Sivil Toplum Kuruluşlarımızı ve öğrencilerimizi ayakta alkışladı.
 
Geçit töreninin tamamlanmasıyla İskele Meydanındaki tören sona erdi.
 
İskele Meydanında  gerçekleştirilen törene Belediye Başkanımız Baki Ergül,Sinop Valisi Sayın Köksal Şakalar,  CHP Sinop Milletvekili ve TBMM   Divan Katip Üyesi Sayın Barış Karadeniz'in yanı sıra, Cumhuriyet Başsavcı V. Burak Balcı, Sinop Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Serap Ustaoğlu Tırıl, Sinop Barosu Başkanı Av. Hicran Kandemir, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. İzzet Ercan, Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren,  İl Jandarma  Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş, Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutanı Personel Bnb. Cevdet Alper Batu, Kurum Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Şehit yakınları ve Gazilerimiz, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Copyrigt © 2018 SİNOP BELEDİYESİ