Herhangi bir duyurumuz bulunmamaktadır.   Kurum İçi Görevde Yükselme  

 

Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sinop Hakkında | Meclis Gündemleri | İhale İlanları | E - Belediye | Kent Bilgi Sistemi |

BAŞKAN ERGÜL 'DEN

BUGÜNLER

 

SU ANALİZ

DERGİ ÇALIŞMALARIMIZ

SOSYAL AĞLAR

KUZEY ANADOLU KALKINMA AJANSI

BAŞKAN ERGÜL' DEN

SAYGIDEĞER SİNOPLULAR ;
 
 
Bundan 3 yıl önce tüm samimiyet ve güveninizle bana vermiş olduğunuz görevi bugün yine o gün duyduğum heyecan ve Sinop sevdası ile sürdürmekteyim.Sosyal Belediyecilik anlayışı ile hesap verebilen bir belediye olarak bugüne kadar bütün imkan ve olanakları kullanarak,büyük çaba ve emek sarf ederek yaptığımız çalışmaları ve uygulamayı planladığımız projelerimizi sizlerle paylaştık.

Geçmişten bugüne yaşanan sıradanlığı ortadan kaldırarak,çözüm değil sorun üretme mantığını yıkarak,tüm menfaatlerin hizmetin,çalışmanın ve başarmanın önüne geçmesine engel olarak büyük bir kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyor ve bu yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Ulu önder Atatürk’ün ‘’Medeniyet yolunda başarı, yenileşmeye bağlıdır.’’sözünde belirttiği gibi çağdaşlığı ve modernliği yakalamak,değişimin öncüsü olmak için Sinop’ta uzun yıllardır çözümsüzlüğe mahkum olmuş,değişimlere kapanmış birçok konuda projeler üreterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Eğitim,Kültür ve Turizm şehri olma yolunda önemli adımların atıldığı dönemde yaptığımız sosyal ve kültürel etkinliklerle bu alanda desteklerimizi sunmaya çalıştık.Turizm sektöründe ismini duyuran ilimizin önemli noktalarında çevre düzenlemeleri gerçekleştirerek görsel kirlilikleri ortadan kaldırdık.Çevreye olan duyarlılığımızla temizlik kampanyaları düzenledik ve gerçekleştirdiğimiz kampanyalar ile teşvik edici ve eğitici çalışmaları birlikte paylaştık.Vatandaşlarımızın yaşam alanlarının genişletilmesine katkıda bulunarak yeşil alan düzenlemeleri ve parklar yaparak çevre düzenlemeleri gerçekleştirdik. Araç parkımızı genişleterek verilen hizmetin kalitesini artırmak ve daha hızlı hizmet sunma aşamasında çalışmalarımızı sürdürdük.Yıllarca bir çivi dahi çakılmayan mahallerimizde alt ve üst yapıların önemli bir bölümünü tamamladık.

Kesinlikle sağlıklı,modern ve yaşanılır bir şehrin olmazsa olmazlarından su terfi merkezleri ve kanalizasyon derin deniz dejarz projelerimiz ile bir ilke imza atmaya hazırlanıyor ve bu yıl sonunda tamamlanmasıyla bu konularda kesin çözüm noktasına emin adımlarla yürüyoruz.

Mezbahane,Hayvan barınağı,İmar planlarının yapımları ile ilgili çalışmalarımız sağlıklı alt yapı ve projelerle planlanıyor ve önümüzde ki günlerde yapımlarının bitirilmesi için gün sayıyoruz.

Bu şehirde yaşayan her bireyin güzel olan her şeye layık olduğu düşüncesiyle ulaşmak istediğimiz nokta,alt ve üst yapıların tamamlandığı,su,kanalizasyon gibi temel problemlerin geçiçi değil kesin çözümlere ulaştırıldığı,sağlıklı,çağdaş ve modern bir şehir yaratmaktır.Biz buna inanıyor ve sizlerin destekleri ile bu noktaya ulaşmayı hedefliyoruz.

Bu uğurda bizlere verdiğiniz destek ve yardımlarınız için sizlere teşekkürü bir borç biliyorum.Önümüzde ki yıllarda hedeflediğimiz noktada çok daha büyük hedeflerle buluşmak ümidiyle…                       

 
 
                                                                                                                      Baki ERGÜL
                                                                                                             Sinop Belediye Başkanı

Kent Linkleri
Kent Linkleri Kurumsal Bilgi Hizmetleri Faaliyet Bilgileri
Sinop Valiliği Kamu Hizmet Standartları Tabloları Meclis Gündemi Faaliyet Raporları
İlçe Belediyeler Hizmet Envanteri Bilgi Edinme  
 

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Otobüs Rayiç Değerleri  
     

 

sinop esnaf rehberi sinop firmalar
Copyright © 2012 Sinop Belediyesi Başkanlığı Bilgi İşlem Müdürlüğü ®

(+90) 368 261 18 44 | info@sinop.bel.tr

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi